Sektördeki sorunları biliyor ve her geçen gün yenileniyoruz

uygulama alanları

tarımsal sulama

Su pompası seçiminde ve sulamada esas ilke suyun, en az kayıpla bütün tarlaya eşit bir şekilde yayılmasıdır. Tarımsal sulama Pompa sistemlerinde minimum kayıp maksimum verimde sorunları çözüyoruz.

gemi sanayi

kompakt, bakım kolaylığı, ağır ortamlarda çalışma yüksek güvenirlik, yüksek dayanım koşulları ile tasarladığımız yenilikçi ve gemi sanayi yönetmeliklerine uygun yüksek verimli ve uzun ömürlü pompalar ile gemi sanayisine çözümler sunuyoruz.

endüstriyel prosesler

Kazan sistemleri ve Yıkama sistemleri için özel olarak geliştirdiğimiz pompalar ve geliştirdiğimiz kontrol algoritmalarıyla istenildiği an istenilen basınç ve debide minimum enerjiyle kazan ve yıkama sistemlerindeki çözüm ortağıyız. 

ISITMA-SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Geliştirdiğimiz Sirkülasyon pompalarımızla minimum sürtünme kaybı, minimum enerji kaybı, aynı hacimdeki pompalardan daha fazla debi ve basınç elde ediyoruz.

arıtma tesisleri

Arıtma tesislerindeki pompalarda parçalayıcı tasarımlarımızla, hatları tıkanmaması ve pompaların minimum kayıpta çalıştırıyoruz. 

GENEL AMAÇLI SU TEMİNi

 Su teminde, geliştirdiğimiz kontrol algoritmaları ve fan tasarımlarıyla yüksek verimde suyu ihtiyaçlara göre kontrol ediyoruz.  

satış sonrası

Yedek Parça

Zengin makine parkurumuzla geliştirdiğimiz pompaların satış sonrasında da müşterilerimize yedek parça sıkıntısı yaşatmamak için yedek parçalarının ağır talaşlı imalatlarını yapıyoruz.

Bakım & onarım

Sistemde oluşabilecek genel bakım ve arızalar halinde yetkili servisimiz tarafından en kısa sürede arızaları tespit edip çözümler geliştiriyoruz.

Teknik destek

İletişim sayfamızdaki iletişim kanallarından bizlere sorular iletebilir kısa sürede teknik destek birimimiz sorularınıza cevap verecektir.