merhaba, hidro pompa'ya hoş geldiniz!

zorluklardan çekinmeyen teknolojiye ayak uyduran yenilikçi pompa üreticisiyiz

şirketimiz

Hakkımızda kısaca açıklamak istersek 2007 yılında Antalya’da kurulan Hidro Pompa, teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün kendini geliştiren, %100 yerli pompa kimliğini korumaya çalışan yenilikçi bir marka yaratmayı hedeflemektedir.

misyonumuz

Hidro Pompa, hızla gelişen dünya endüstrisindeki pazar payını arttırmayı, üretmekte olduğu ürünlerin kalitesini uluslararası standartlarda tutmayı, müşterilerine verdiği hizmetten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunmayı, gelişen teknolojileri yakından takip ederek sektöründe öncü adımlar atmayı ve çalışmalarını teknik eğitimlerle desteklemeyi kendisine misyon edinmiştir.

vizyonumuz

Hidro Pompa’nın vizyonu doğanın ve insanın öneminin farkında olarak çalışmayı içerir. Çalışanlarının; çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmek için, çevre ve İSG yönetim sistemleri ile çalışan Hidro Pompa, eğitim ve projelerle hedefine ilerlemektedir.

Yasaların öngördüğü şartlar doğrultusunda hareket ederek tesis ve ürün bünyesindeki uygulamaları ile kirletici unsurları düşük seviyelerde tutmakta, kaza ve çalışan sağlığı bozulması risklerinin önlenmesi için çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesini sağlayarak, doğaya ve canlı sağlığına zararı en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

değer verdiklerimiz

Küresel iklim değişikliğinin her geçen gün arttığı dünyamızda suyu verimli kullanma konusuna çok önem veriyoruz. Tarımda, sanayide ve suyun kullanıldığı bir çok sektörde suyumuzu korumak için AR-GE çalışmaları değer veriyoruz. Hidro Pompa yanlızca imalat kısmında değil Elektronik, Yazılım ve Kontrol algoritmalarıyla enerji kayıplarınını minimuma düşürmekte kararlıdır.

yedek parça

Zengin makine parkurumuzla geliştirdiğimiz pompaların satış sonrasında da müşterilerimize yedek parça sıkıntısı yaşatmamak için yedek parçalarının ağır talaşlı imalatlarını yapıyoruz.

Bakım & onarım

Sistemde oluşabilecek genel bakım ve arızalar halinde yetkili servisimiz tarafından en kısa sürede arızaları tespit edip çözümler geliştiriyoruz.

TEKNİK DESTEK

İletişim sayfamızdaki iletişim kanallarından bizlere sorular iletebilir kısa sürede teknik destek birimimiz sorularınıza cevap verecektir.

Kurumsal Profil

Tescilli Şirket Adı: Motorsan Isıtma Soğutma Enerji Mak. Su Arıt. Tic. ve San. Ltd. Şti.
Tescil veya Kuruluş Tarihi: 16.02.2007
Kayıtlı Olduğu Ülke: Antalya / Türkiye
Ticaret Odası Sicil Numarası: 51439
Kayıtlı Merkez Ofis Adresi: Dutlubahçe Mah. Fatih Cad. No:56/A Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90.242.343 23 53
Fax: +90.242.343 23 54